Prečo robiť projekty u nás?Priestrannosť a fototechnika

V priestoroch fotoateliéru vám poskytneme široké možnosti, ako sa môžete realizovať. Od veľkého, priestranného ateliéru, ktorý má vyše 100 m² máte na výber zo špičkovej techniky v podobe fotoaparátu Hasselblad H3-D alebo fotoaparátov CANON, spolu s kompletnou sadou objektívov a filtrov.

Široký výber príslušenstva

Súčasťou výbavy fotoateliéru je svetelný park pozostávajúci z piatich svetiel elinchrom a trubicových svetiel, ktoré vám pomôžu k vytvoreniu dokonalých záberov. Okrem toho máte k dispozícii sady softboxov v rôznych veľkostiach, odrazové dosky, fotodáždniky a farebné fólie pre lepšiu variabilitu fotenia.

Tím profesionálov

Počas vašej návštevy v Mediálnom centre je vám plne k dispozícii vyškolený tím mladých ľudí, ktorí s radosťou pomôžu a splnia akúkoľvek požiadavku.

Biely cyklón

Cyklón s rozmerom 6x6x4m umožňuje pracovať so skupinou ľudí alebo objektov. Umožňuje vytvoriť nekonečné pozadie a zároveň vytvoriť perspektívu medzi objektmi. Možnosť premaľovania na požadovanú farbu po dohode.

Čo o nás povedali?

DW 21
Naša firma si vybrala fotografický ateliér, pretože patrí medzi najväčšie nielen v Bratislave, ale aj na Slovensku. Robíme na veľkých fotografických projektoch, nemôžeme si dovoliť žiadne kompromisy. Pracovali sme aj cez víkend a k dobrej pracovnej atmosfére prispel aj technicky vyškolený personál.
Miloš Mrovčák, DW 21